PAR MUMS

HIPOCREDIT ir licencēts nebanku kredītdevējs, kas Latvijas tirgū darbojas kopš 2014.gada.

Mūsu stratēģija ir izsniegt drošus uz uzticamus aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā, tādējādi nodrošinot lielāko teritoriālo pārklājumu konkurentu vidū, kā arī vienkāršu, ātru un pārskatāmu izsniegšanas procesu.

HIPOCREDIT komanda sastāv no nozares profesionāļiem, un personāla sastāvs ir saglabājies nemainīgs vairāku gadu garumā, nodrošinot katram klientam indivuālu pieeju un atbalstu visu līguma darbības laiku. Komandas pieredze tradicionālajā banku nozarē, nekustamo īpašumu sektorā un patērētāju kreditēšanas biznesā nodrošina stabilu pamatu HIPOCREDIT darbībai. Mēs patiesi lepojamies ar mūsu klientu servisa līmeni!

Uzņēmums darbojas saskaņā ar LR likumdošanā noteiktajiem normatīviem, ievērojot visas PTAC noteiktās vadlīnijas un labas parvaldības principus. Uzņēmuma pastāvēšanas laikā PTAC nav saņemta neviena sūdzība par HIPOCREDIT sniegtajiem pakalpojumiem.

Septiņu gadu pastāvēšanas laikā HIPOCREDIT aizdevumos ir izsniedzis vairāk nekā 19.5 miljonus EUR, katru gadu palielinot izsniegšanas apjomus, vienlaikus saglabājot augstu portfeļa kvalitāti un procesa pārredzamību. Esam ieguvuši stabilu pozīciju Latvijas tirgū un veiksmīgi attīstījuši komercdarbību arī Lietuvā.

2020.gadā HIPOCREDIT uzsāka darbību arī Maķedonijā, Bosnijā un Moldovā.

HIPOCREDIT

milestones 

Dec 2021

Aizdevumos izsniegti 20 milj. EUR

Aug 2021

Saņemts aizdevums 3 milj. EUR no TBI Bank EAD Sofia - Bucharest Branch

2020

Hipocredit uzsāk darbību Maķedonijā, Moldovā, Bosnijā un Hercogovinā

2019

Hipocredit piesaista arvien vairāk privātos investorus

Aug 2018

Aizdevumos izsniegti 10 milj EUR

Jun 2017

Hipocredit uzsāk darbību Lietuvā

Apr 2017

Citadele banka apstiprina aizdevumu 3 milj. EUR

Nov 2015

Zīmola maiņa uz Hipocredit

Sep 2014

Izsniegts pirmais aizdevums

Aug 2014

Hipocredit saņem PTAC kreditēšanas licenci 

HIPOCREDIT ir stabils, uzticams un drošs partneris gan privātpersonu vajadzību īstenošanai, gan uzņēmējdarbības attīstīšanai un atbalstam.


Mūsu klienti ir apmierināti, par ko liecina klientu labās atsaukmes un Hipocredit pakalpojumu ieteikšana draugiem un tuviniekiem!

Šeit jūs atradīsiet prezentāciju par Hipocredit darbības rādītājiem, izsniegto aizdevumu statistiku, kā arī finanšu rezultātiem. 


Hipocredit nodrošina pilnīgu darbības caurredzamību gan attiecībā uz klientiem, gan finanšu partneriem!

Solvita Caune

Solvita Caune

Hipocredit vadītāja Solvita.caune@hipocredit.lv

HIPOCREDIT

Tev ir jautājumi?

Sazinies ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju.

Biežāk uzdotie jautājumi Saņemt konsultāciju